Victoria’s Secret Angels Just Slayed Halloween

Hvis du er Victoria’s Secret Angel, må vi finne ut at du blir invitert til mange Halloween-fester. Det er også unødvendig å si at disse kvinnene ikke skuffer når det gjelder kostyme-inspirasjon.

Taylor Hill kanaliserte sin mørke side på en fest over helgen med horn, blod splatter og alt.

Kommer for deg ��

Et bilde lagt ut av Taylor Hill (@taylor_hill) på


Stella Maxwell tok spooky glam til neste nivå.

Et bilde lagt ut av Stella! (@stellamaxwell) på

Martha Hunt var rett ut av Scarface med dette 70-tallet glam-utseende.

Ikke ring meg baby �� @ j_mcd

Et bilde lagt ut av Martha Hunt (@marthahunt) på

I mellomtiden var Lily Aldridge kanaliserende Audrey Hepburn.

Holly Golightly ��

Et bilde lagt ut av Lily Aldridge (@lilyaldridge) på


Og Josephine Skriver er helt freaking oss ut som denne retro zombie.

������������

Et bilde lagt ut av Josephine Skriver (@josephineskriver) på

Romee Strijd gikk gorgeously goth.

Glad halloweeen ��

Et bilde lagt ut av Romee Strijd (@romeestrijd) på

 

Men kanskje den søteste kostymen går til Jasmine Tookes som vel, Prinsesse Jasmine.

#HappyHalloween #PrincessJasmine

Et bilde lagt ut av Jasmine Tookes (@jastookes) på

I mellomtiden er dette definitivt ikke hvordan vi er vant til å se Sara Sampaio.

RELATERTE: The Ganske små løgnere Cast fikk matchende tatoveringer 

Absolutt ikke en morgen person! ��

Et bilde lagt ut av Sara Sampaio (@sarasampaio) på

Bevis på at engler kan være litt djevelske noen ganger også. Og vi er så ombord med det.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 − = 65

map